AURORA CRYSTAL LUGU

Juba väga väikesest peale on mind paelunud ehted, kaunid värvid, kristallid, vääriskivid ning poolvääriskivid. Nii nagu mõne naise nõrkuseks on efektsed kingad või käekotid, siis minu ellu alati kuulunud säravad ehted.

Olen seda tüüpi naine, kelle ehtelaekas leidub igaks päevaks ja riietuseks midagi põnevat ning kaunid kõrvarõngad või kaelakee tekitavad naiseliku tunde. Nii tekkiski soov meisterdada ka iseendale isikupärased ehted ning hiljem kingitusena juba enda lähedamatele sõpradele-tuttavatele.

Ehete loomise näol olen leidnud endale meeldiva hobi, millega luua enda ümber ilu ja harmooniat ning Auroracrystal.ee ehtepood võimaldab neid nüüd pakkuda ka Teile.

Nimi Aurora tuli mulle väga selge teadmisega - Aurora Borealis tähendab tõlkes virmalisi. Tegu on võimsa loodusnähtusega, kus näeb taevas tõeliselt müstilist ja kaunist värvide mängu, milles on esindatud kõik spektri põhivärvid. Seetõttu sobivadki hästi kokku sõnad Aurora ja Crystal, mis minu ehete puhul tähendavad rohkelt värve: säravaid Swarovski kive, teemanti helgiga tsirkoonikristalle või teisi põnevaid värvilisi kive. Samuti on materjalidena kasutusel klassikalised hõbe 925 ja kuld (kullatud).

Aurora Crystal’i üks eesmärkidest on pakkuda laia ja värvideküllast valikut ehteid, mille seast igaüks iseendale või lähedasele kingituse leiaks. Nii on Aurora Crystal pannud rõhu nii ehetemudelitele kui suurele värvide valikule kõikides ehetes!  Suurem osa müüdavatest ehetest on Eestis käsitööna valmistatud ja kokkupandud.

Mõnusat ajaveetmist meie säravas e-poes! :)

Merlyn Uusküla

Aurora Crystal brändi looja